Laser

W NASZYM STUDIO MAJĄ PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z USUNIĘCIA LUB ROZJAŚNIENIA TATUAŻU / MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.

DYSPONUJEMY NAJWYŻSZEJ KLASY LASEREM Q SWITCH LT

Laser Laser Q-Switch LT – światło emitowane przez laser używane jest w celu zniszczenia barwnika. Powierzchnia skóry jest „przeźroczysta” dla emitowanego światła, podczas gdy cała energia jest skupiona i pochłaniana przez barwnik. Pigment ulega rozbiciu na drobne fragmenty, które następnie są pochłaniane przez komórki organizmu – makrofagi.

Laserowe usuwanie jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Generalnie tatuaż może zostać całkowicie usunięty podczas zabiegów laserowych chyba, że znajduje się w warstwie podstawnej skóry lub w bliźnie. Laserowe usuwanie tatuażu jest bezpieczniejsze i bardziej efektywne niż metody tradycyjne.

Laser eliminuje ryzyko infekcji, które jest dość wysokie przy metodach tradycyjnych oraz co jest niezwykle ważne, zmniejsza do minimum możliwość powstania blizn w porównaniu z metodami tradycyjnymi. W przypadku tatuaży o bardzo dużych rozmiarach zabieg może zostać przeprowadzony w kilku etapach, każdy na innej części tatuażu. Nie stosujemy żadnych znieczuleń i preparatów typu lidocaina, vasocaina, blue gel , tktx etc..