Studio

Studio działa w godzinach umówionych z klientami, przeważnie jest to 9-17, lecz w razie planowanej wizyty prosze wcześniej o kontakt telefoniczny lub mailowy, ponieważ czasem już o godz  15.00 może mnie nie być a czasem jestem do 20.00. Istnieje również możliwość umówienia sie na weekend - sobota - info o weekendach w dziale - AKTUALNOŚCI, przeważnie pracujemy jeden do dwóch weekendów w miesiącu.  BARDZO PROSZĘ USZANOWAC CZAS PRYWATNY I NIE DZWONIĆ W GODZINACH 18-9, dziękuję.

Tatuaż Płock, Tattoo Płock, Studio Tatuażu Artystycznego Płock

Studio tatuażu powstało we wrześniu 2010, dzięki pomocy oraz wsparciu osób najbliższych, którym dziękuję. Sam pomysł na salon narodził się już jakiś czas temu, około roku 2008, ale ze względu na codzienną pracę oraz brak środków, nie był do zrealizowania. Przygoda z tatuażem zaczęła się kiedy miałem 17 lat w roku 1997, po 4 latach była czteroletnia przerwa i powrót w 2006 r, oczywiscie sporadyczne "dziabanie" w domu.. Studio pozwala w pełni profesjonalnie podejść do wykonania samego zabiegu i daje mi możliwość spełniania się, uszczęśliwiania ludzi, rozwijania się, dawania innym i sobie możliwości zadowolenia z samego siebie. Studio mieści się w samym sercu Płocka, w centrum miasta, na Nowym Rynku 1 w przystosowanym odpowiednio lokalu 107, gdzie jest czysto, schludnie, miło i bezpiecznie. Każdy klient ma możliwość wybrać sobie coś dla siebie spośród wielu tysięcy wzorów, jak i powierzyć mi swój pomysł do zrealizowania. Stały dostęp do Internetu jest dodatkowym pomocnym elementem w doborze wzoru dla klienta.

Piercing, Płock, Studio Tatuażu Artystycznego Płock, Tattoo Płock, Tatuaż, Tatuaże w Płocku, Tautaż Płock, Tattoo Plock, Tatuaz Plock

b-Art-Tattoo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.