Bezpieczeństwo

Studio jest pod stałym nadzorem Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarno Epidemiologicznej w Płocku, która przeprowadza regularne kontrole.

STUDIO b-Art-Tattoo jest wyposażone we własny AUTOKLAW klasy N, który daje 100% bezpieczeństwo.

Działanie autklawów klasy N (autoklawy grawitacyjne) składa się z trzech faz:

  • Pierwsza faza – termodynamiczne opróżnianie komory
  • Druga faza – grawitacyjny cykl sterylizacji
  • Trzecia faza – suszenie termiczne.

W autoklawach grawitacyjnych wykorzystano zjawisko fizyczne polegające na wyparciu powietrza z komory przez narastające w niej ciśnienie pary i zastąpienie go nasyconą parą wodną, która gwarantuje dużą skuteczność sterylizacji.
Przez zastosowanie termicznego suszenia po uwolnieniu ciśnienia z komory otrzymujemy wysuszony i sterylny wsad. Autoklawy grawitacyjne są skutecznymi i niezawodnymi urządzeniami dzięki którym można przeprowadzić skuteczny proces sterylizacji pod warunkiem, że przeznaczone do sterylizacji instrumenty (tatuatorskie, stomatologiczne, ginekologiczne, laryngologiczne, okulistyczne) będą gładkie i proste.

Do każdego zabiegu używane są tylko i wyłącznie sterylnie pakowane igły jednorazowego użytku (Sirius, Cheyenne hawk, Kwadron), dzioby sterylizowane oraz rury pcv jednorazowe sterylnie pakowane na życzenie klienta. Powierzchnie są zabezpieczane a następnie po zabiegu czyszczone i dezynfekowane środkami odpowiednio do tego przeznaczonymi  . W studiu jest również lampa antybakteryjna zwalczająca dodatkowo wszelkie bakterie, grzyby, wirusy. Do zabezpieczania powierzchni oraz ich dezynfekcji stosuje się środki z serii Innocid, Prosept, Incidur oraz Aldewir i Aldesan.

Podczas wykonywania zabiegu tatuażu dochodzi do kontaktu z krwią. Ponieważ zachowujemy wszelkie środki ostrożności oraz zasady bezpieczeństwa sanitarno - epidemiologicznego zabieg tatuażu jest zabiegiem bezpiecznym.

NIE WYKONUJEMY ZABIEGU TATUAŻU i PIERCINGU OSOBOM PONIŻEJ 18-GO ROKU ŻYCIA, JEŚLI NIE MAJĄ ZGODY RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO – NIE WYSTARCZY TU JEGO „PODPIS” – KONIECZNA JEST JEGO OBECNOŚĆ. NIE WYKONUJMY TATUAŻU OSOBOM PONIŻEJ 16-GO ROKU ŻYCIA.

 

Piercing, Płock, Studio Tatuażu Artystycznego Płock, Tattoo Płock, Tatuaż, Tatuaże w Płocku, Tautaż Płock, Tattoo Plock, Tatuaz Plock 

 

 

b-Art-Tattoo 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.